3.6/5 - (83 امتیاز)

امکان خرید و قیمت عمده رنگ موی دوماسی در ایران رنگ مو فراهم شد.

 

 

جهت تهیه و خرید محصولات دوماسی برای استفاده شخصی ( خرید حتی یک عدد) و یا خرید برای فروشگاه یا سالن زیبایی تحت مدیریت خود، با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تعداد رنگ های رنگ مو دوماسی

رنگ دوماسی حاوی عصاره روغن زیتون ، روغن نارگیل و روغن بادام بوده و با خاصیت گیاهی، از آسیب دیدن موها جلوگیری می کند.

رنگ مو دوماسی یکی از با کیفیت ترین رنگ موها با مواد کاملا خارجی بوده و که گروه بندی رنگ های خارجی برای خود داشته و از بسته بندی بسیار زیبا جهت فروش و معرفی در فروشگاه ها و حتی سالن های زیبایی برخوردار است.
این رنگ مو دارای بیش از 90 رنگ سری اصلی بوده و همچنین دارای 5 رنگ واریاسیون و 5 رنگ هایلایت و روشن کننده است.

رنگ دوماسی دارای 10 رنگ ترکیبی سری جدید به نام های ویولت ارکیده بنفش هلویی صورتی باربی هفت رنگ ( کورال) رز گلد ، بیکویتی ، ارغوانی پاستیل، اسکای بلو و الیو یا زیتونی است.
همچنین مزیت دیگر رنگ مو دوماسی 100 میل نسبت ترکیب اکسیدان و تیوپ رنگ مو هست، این نسبت 1 + 1.5 است، به این معنی که یک تیوپ رنگ مو دوماسی 100 میل، با 150 میل اکسیدان ترکیب شده و باعث افزایش حجم مواد رنگ شده و برای موهای بلند و پرپشت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کاتالوگ رنگ مو دوماسی

رنگ مو دوماسی، برند ایرانی بوده که با کیفیت بالا از رقبای برندهای خارجی است.

جهت دریافت فایل کاتالوگ با اطلاعات تماس موجود در زیر به ما پیام دهید، تا فایل کاتالوگ ارسال گردد.

بسته بندی رنگ مو دوماسی

بسته بندی رنگ مو دوماسی از جعله ای با رنگ مشکی و قسمتی نفره ای رنگ تشکیل شده و تیوپ های رنگ مو دوماسی نیز تیوپ های مشکی رنگ هستند.

نحوه خرید عمده رنگ موی دوماسی

مرکز پخش و توزیع رنگ مو ” ایران رنگ مو” توزیع کننده معتبر و نمایندگی محصولات آرایشی دوماسی در ایران مفتخر است اعلام نماید، از سال 1396 در حال پخش به صورت گسترده محصولات دوماسی بوده و به بیش از 1000 سالن آرایش بانوان در سطح کشور در حال پخش رنگ مو دوماسی است و ماهانه به این تعداد افزوده خواهد شد.

برای تهیه رنگ مو دوماسی می توانید به شماره تماس های موجود در صفحه تماس گرفته یا در پیام رسان های مختلف به شماره موبایل پیام دهید.

قیمت عمده رنگ موی دوماسی

رنگ مو دوماسی با داشتن بیش از 100 تنوع رنگی و کیفیت بالا  با تیوپ های 120 میل امکان خرید برای سالن ها فروشگاه ها به صورت عمده وجود داشته و شما عزیزان می توانید کاتالوگ را دریافت کنید و طبق شماره های درخواستی خود به حداقل تعداد 12 عدد برای دریافت تخفیف لیست کنید.

ویژگی رنگ موی دوماسی برای خرید عمده

رنگ مو دوماسی محصولی تولید ایران بوده و از بالاترین کیفیت مواد اولیه برخوردار است، این رنگ مو به جهت کیفیت بالای مواد اولیه با نمونه های مشابه خارجی مانند اورال مقایسه می شود.

رنگ مو دوماسی حاوی روغن زیتون و ویتامین بوده و علاوه بر نغییر رنگ موهای شما و جلوگیری از آسیب دیدگی موها به تقویت و بهبود موها نیز کمک می کند.

مزیت رنگ مو دوماسی نسبت یک یه یک و نیم بوده که باعث می شود در با یک تیوپ رنگ مو دوماسی به اندازه یک برابر و نیم رنگ داشته و بسیار اقتصادی و به صرفه است و مناسب موهای پرپشت است.

پرفروش ترین شماره های رنگ موی دوماسی

تنوع محصولات برند دوماسی

 

محصولات دوماسی:

تمامی مواد اولیه محصولات دوماسی از خارج کشور وارد شده و تنها در داخل کشور بسته بندی و توزیع می گردد، از بالاترین کیفیت برای سالن های آرایشی که برای مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارزش بالایی درنظر میگیرند بسیار مناسب است.

جهت خرید سالنی رنگ مو دوماسی و دیگر محصولات دوماسی می توانید از طریق شماره تماس زیر تماس گرفته یا پیام دهید تا کارشناس فروش سالنی پاسخگوی شما عزیزان باشد.