4.1/5 - (27 امتیاز)

امکان خرید و قیمت عمده رنگ موی مارال در ایران رنگ مو فراهم شد.


تعداد رنگ های رنگ مو مارال

 

کاتالوگ رنگ مو مارال با داشتن بیش از 20 سری رنگی و 107 تنوع رنگی یکی از متنوع ترین رنگ مو های ایرانی است، قیمت عمده رنگ موی مارال بسیار مناسب سالن های زیبایی و همچنین مغازه های آرایشی و بهداشتی سراسر کشور است.

یکی از پرطرفدار ترین رنگ مو های بازار رنگ موی مارال بوده که ایران رنگ مو امکان خرید عمده و با بهترین قیمت رنگ موی مارال را فراهم کرده است. که امکان خرید جزئی حتی یک عدد هم امکان پذیر است. ( برای خرید تکی و مصرف شخصی اینجا کلیک کنید )

 


بسته بندی رنگ موی مارال

قیمت عمده رنگ موی مارال

رنگ مو مارال با پوشش بسیار بالا و همچنین داشتن سازگاری با مو بانوان ایرانی باعث ماندگار بالای رنگ می شود. رنگ مو مارال دارای کاتالوگ رنگ های طبیعی بوده که سبکی نو در صنعت رنگ مو ایران ایجاد کرده است.

بسته بندی:

 


نحوه خرید عمده رنگ موی مارال

برای خرید و دریافت قیمت رنگ موی مارال می بایست به کارشناسان ما در واتس اپ پیام دهید و برای شما لیست قیمت ارسال شود، سپس نیاز است که لیست شماره رنگ هایی که مدنظر دارید را روی کاغذ نوشته ارسال کنید.

همکاران ما پس از بررسی شماره رنگ ها و تعدادی که در لیست رخید خود قید کرده اید سفارش را ثبت و برای جمع آوری به انبار ارسال می کنند.

پس از جمع اوری برای ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.


کاتالوگ رنگ موی مارال

قیمت عمده رنگ موی مارال

دقت فرمایید این کاتالوگ رنگ مو مارال مربوط به رنگ تیوب سبز رنگ بوده که دارای تمامی سری های رنگ مو است. برای مشاهده کاتالوگ رنگ مو مارال اینجا کلیک کنید.

 


قیمت خرید عمده رنگ مو مارال

خرید قیمت عمده رنگ موی مارال

امکان تهیه رنگ موی مارال با بهترین قیمت برای مصرف شخصی ، سالن های زیبایی، فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی توسط ایران رنگ مو فراهم شده است و شما عزیزان برای خرید رنگ مو مارال با اطلاعات درج شده زیر تماس بگیرید.

رنگ مو های مارال موجود در انبار ما کاملا با موجودی جدید بوده و هیچ یک از رنگ مو ایرانی مارال در انبارهای ما قدیمی نمی باشد.

قیمت های اعلامی برای رنگ مو مارال کاملا مناسب سالن ها و فروشگاه ها بوده و بسیار بصرفه است.

ایران رنگ مو فروش ویژه برای قیمت عمده رنگ موی مارال در نظر گرفته است، که امکان خرید محصولات مارال با قیمت بسیار عالی قابل خرید است.

قیمت ویزه سالن ها و فروشگاه های آرایشی در نظر گرفته شده که براساس انتخاب تعداد بوده و کارشناسان ما برای شما ارسال خواهند کرد.

برای دریافت قیمت عمده رنگ موی مارال، با دفتر فروش تماس بگیرید.

 


ویژگی های رنگ موی مارال برای خرید عمده

ویژگی رنگ مو مارال:

واریاسیون مارال با دو حجم 100 میل و 15 میل تولیده که سایز بزرگ آن مناسب سالن ها و استفاده سالن های زیبایی بوده و سایز 15 میل واریاسیون مارال مناسب استفاده شخصی است.

به جهت اینکه از واریاسیون به مقدار بسیار کمی در رنگ استفاده می شود، واریاسیون 15 برای استفاده شخصی مناسب است.

واریاسیون مارال برای سالن های آرایشی در تیوپ های 100 میل تولید شده است و برای مصرف شخصی تیوپ های 15 میل کافی هست، که امکان خرید حتی یک عدد نیز برای شما امکان پذیر است.

 


پرفروش ترین های رنگ موی مارال برای خرید عمده

پرفروش ترین های رنگ مو مارال برای خرید عمده

پرفروش ترین های رنگ موی مارال شامل سری های طبیعی، سری دودی، سری شنی، و هایلایت ها است. مابقی سری های رنگی نیز برای خرید عمده رنگ مو مارال نیز مناسب بوده ولی سری رنگ های ذکر شده، پرفروش تر هستند.