3.7/5 - (3 امتیاز)

ایران رنگ مو با داشتن نمایندگی فروش قادر به ارائه قیمت عمده محصولات پادینا رنگ مو و اکسیدان پادینا بوده و توزیع و پخش محصولات آرایشی را برای سالن داران و فروشگاه ها انجام می دهد.

شما عزیزان می توانید محصولات پادینا را با قیمت بسیار بسیار مناسب تهیه کرده و با سود قابل توجه به فروش برسانید.

سالن داران گرامی نیز به جهت کاهش هزینه ها و البته نگه داشتن کیفیت خدمات خود برای خرید رنگ مو پادینا و برندهای دیگر رنگ مو می توانند با ما ارتباط برقرار کرده و با قیمت بسیار مناسب مواد رنگ خود را تهیه کنند.

جهت خرید و اطلاع از قیمت رنگ موی ایرانی پادینا می توانید با ما تماس بگیرید، ایران رنگ مو نمایندگی فروش رسمی برند پادینا بوده و تمامی محصولات پادینا را موجود داشته و قادر به توزیع تک و عمده محصولات آرایشی پادینا به سراسر کشور است.

رنگ مو پادینا از قدیمی ترین رنگ موهای ایرانی بوده که به واسطه قیمت کاملا ارزان به نسبت مابقی برندهای رنگ مو از فروش و تقاضای بالایی برخوردار است.

رنگ موی ایرانی پادینا با بسته بندی بنفش رنگ بوده و در تیوپ های 100 میل تولید می شود.

جهت خرید رنگ مو پادینا به قیمت بازار میتونید با شماره تماس های درج شده در ادامه تماس بگیرید.
ایران رنگ مو نمایندگی فروش محصولات پادینا از جمله اکسیدان، رنگ مو ، پودر دکلره بوده و امکان فروش به صورت سالنی و فروشگاهی را دارد.
رنگ مو پادینا با قیمت بسیار اقتصادی از رنگ موهای قابل استفاده در سالن ها و حتی استفاده شخصی بوده و از نسبت 1 به 1 در ترکیب با اکسیدان بهره می گیرد.

ایران رگ مو تجربه توزیع و پخش محصولات پادینا به صورت سالنی  فروشگاهی به سراسر کشور را داشته و قادر هستیم در جای جای ایران عزیز محصولات پادینا را برای شما ارسال کنیم.

جهت دریافت کاتالوگ رنگ مو پادینا و سفارش رنگ می توانید با شماره های درج شده در ادامه تماس بگیرید.

قیمت های در نظر گرفته شده توسط ایران رنگ مو کاملا برای شما سالن داران و گالری داران به صرفه بوده و با هر بودجه ای بنابر تعداد مورد خود از تخفیف برخوردار خواهید شد.

شما سالن دار و فروشگاه داران گرامی از سراسر کشور جهت خرید عمده و حتی جزئی ( حتی 1 عدد ) با ما تماس بگیرید.

 

 

امکان ارسال به سراسر کشور توسط ما وجود دارد.

جهت اطلاع از قیمت و خرید رنگ مو پادینا با ما تماس بگیرید.